داستان ما

چوبدو فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ در قالب یک کارگاه تولیدی با ۳ نفر آغاز کرد و توانست در مدت زمان کوتاهی با طراحی و تولید مصنوعات چوبی در دسته ظروف سرو و پذیرایی نظر مشتریان خود را جلب کند و کارگاه خود را گسترش دهد.

با توجه به مشکلات اقتصادی و نوسانات نرخ ارز و کاهش قدرت خرید مردم، این شرکت تمام تلاش خود را برای ایجاد کمترین نوسان در قیمت محصولات خود انجام داد و در این امر موفق بود.

ما هم مثل شما در دو سال اخیر سختی های زیادی را متحمل شده ایم و کسب و کارمان از همه گیری کرونا آسیب زیادی دیده است، اما امروز خوشحالیم که از این آزمون سخت سربلند بیرون آمدیم و با قدرت بیشتری در حال خلق محصولات زیبا و کاربردی برای شما عزیزان هستیم و همیشه سپاسگذار همراهی شما خواهیم بود.

مردم و چوبدو

کارگاه تولیدی چوبدو مفتخر است که با شرکت در نمایشگاه های تخصصی از جمله نمایشگاه هرکا (هتل، رستوران و کافه) و نمایشگاه های عمومی تر از جمله نمایشگاه لوازم خانگی و آشپزخانه و همچنین ایجاد مرکز پخش در شهر اصفهان، ارتباط مستقیمی با مردم و اصناف مرتبط با این حوزه داشته است.

سلام به مردم عزیز و پر مهر ایران

من رشید ایرانپور هستم مدیر عامل گروه مهندسی فناوری سهند تجارت فلات و زیر مجموعه های آن مانند تولیدی چوبدو و افتخار میکنم که می توانم در توان خود خدمت گذار مردم عزیزم باشم. من و تیم بسیار خوبم تمرینی بسیار عالی را هر روز انجام میدهیم تمرین تغییر باور های غلط مان و ما هر دقیقه با باورهای صحیح و بسیار عالی در مسیر موفقیت قدم میگذاریم و چقدر این مسیر همراه شما زیبا ست و من هر روز و هر دقیقه شکر گذار خدمت به شما مردم عزیز هستم.

طلب خیر و برکت
مدیر عامل شرکت چوبدو

سبد خرید